Hledáme možnosti jak to jde …

Webové prezentace

Webové  prezentace na míru s analýzou, vývojem a kompletní tvorba s optimalizací pro vyhledávače, důrazem na kvalitu a rozvoj online image.

Pokračovat

E-Shopy & Ecommerce

E-Shopy se zaměřením na návratnost investice, omezení výdajů společnosti automatizací systému a oslovení nových zákazníků pro rozvoj E-shopu.

Pokračovat

Služba Fresh Web 2020

Novinka. Ze starých stránek uděláme nové i pro mobilní zařízení a převedeme do  CMS pro jednoduchou správu stránek. “Nové” stránky jen za 5000,- Kč.

Pokračovat

Správa webů i eshopů

Nabízíme výhodnou měsíční správu vašich stránek, tak aby vaše stránky byly vždy ve 100% stavu a připravené pro získání zákazníků.

Již brzy

Doplňky

Některé z našich funkcionalit můžete zakoupit i jako samostatně spustitelný systém a snížit tak náklady na tvorbu. Na příklad rezervační systém, CRM a další.

Pokračovat

Vyhledávače a SEO

Optimalizace pro vyhledávače jako je Google, Seznam, Bing a další jsou součástí našich stránek při tvorbě na míru. Je to výrazný prvek ovlivňující návštěvnost.

Již brzy

Loga a grafika

Tvorbou grafiky jde ruku v ruce s tvorbou stránek. Často našim zákazníkům navrhujeme loga, případně grafiku na vizitky, letáky, či katalogy.

Již brzy

PPC a socíální sítě

Sociální sítě firem často zejí prázdnotou a nereagují na přesun publika do online prostředí. Pomůžeme Vám to změnit.

Již brzy